Wiosenne promocje

ZAREZERWUJ WAKACJE

Zapraszamy do Natura Mierzei 30 w Krynicy Morskiej na wiosenny wypoczynek blisko natury. Nasz obiekt to idealne miejsce, aby zrelaksować się po zimie i cieszyć się pięknem budzącej się do życia przyrody.

Oferujemy wygodne pokoje rodzinne z prywatnymi łazienkami, które zapewnią naszym gościom komfortowy pobyt. Codziennie rano serwujemy pyszne śniadania, przygotowywane z lokalnych i świeżych produktów. Nasza oferta wlicza w cenę pobytu także możliwość skorzystania z  dostępu do plaży.

W okolicy Natura Mierzei 30 znajdują się liczne szlaki turystyczne i rowerowe, które pozwalają na aktywny wypoczynek i cieszenie się pięknem wiosennej przyrody. Jeśli preferujesz bardziej spokojne formy relaksu, nasza willa zapewni Ci ciszę i spokój, co pozwoli na pełną regenerację.

Zapewniamy również naszym gościom bezpieczeństwo, stosując reżim sanitarny oraz regularne dezynfekowanie pomieszczeń. Wszystko po to, aby każdy z naszych gości mógł czuć się bezpiecznie i swobodnie podczas pobytu u nas.

Cena naszych pobytów jest przystępna, dzięki czemu co pozwala naszym gościom na korzystanie z wypoczynku w niższej cenie.  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapewniamy, że pobyt w Willi Natura Mierzei 30 to gwarancja wiosennej przygody i wypoczynku.

Realizujemy Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pn.: "Niwelowanie skutków epidemii COVID-19 w Przedsiębiorstwie Handlowym Halama Magdalena poprzez wykonanie zabudowy i zadaszenia tarasu, jego wyposażenie oraz budowę placu zabaw", o wartości 274 184,76 PLN i dofinansowaniu ze środków UE w wysokości 239 171,70 PLN . Celem realizacji projektu jest rozwój przedsiębiorstwa oraz wzrost bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego jego klientów oraz pracowników.

Realizujemy Projekt dofinansowany ze środków EFMR w ramach Programu "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 pn.: „Utworzenie całorocznego produktu turystycznego w Przedsiębiorstwie Handlowym Halama Magdalena poprzez wykonanie robót wykończeniowych w obiekcie noclegowym oraz utworzenie sali do zajęć jogi”, w ramach którego zostaną utworzone 2 nowe miejsca pracy.