Regulamin

ZAREZERWUJ WAKACJE

Niniejszy regulamin ma na celu służyć bezpieczeństwu oraz zapewnieniu spokoju wypoczywających gości, dlatego określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie obiektu.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 a kończy o godzinie 11:00 dnia następnego. Jeśli gość chce przedłużyć dobę hotelową powinien zgłosić to w recepcji. Zatrzymanie pokoju po godzinie 11:00 jest równoznaczne z przedłużeniem pobytu.

Obiekt ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo oraz uprzejmą obsługę.

Zachowując balans między czystością a ekologią, sprzątanie pokoju odbywa się co 3 dni.

Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do 6:00 rano.

Zameldowani goście nie mogą przekazywać pokoju osobom trzecim.

Osoby niezarejestrowane mogą przebywać na obiekcie od godziny 7:00 do 22:00

Przebywanie osoby niezarejestrowanej w pokoju po godzinie 22:00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez najmującego pokój na odpłatne dokwaterowanie tej osoby do pokoju według stawek obowiązujących w dniu dokwaterowania.

W przypadku nieodwołania rezerwacji pokoju do godziny 16:00 w dniu planowanego przyjazdu zadatek nie zostanie zwrócony.

Odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju zniszczenia i uszkodzenia powstałe z winy gościa ponosi on sam. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu obiekt może odmówić świadczenia usługi osobie , która je narusza.

Gość powinien zawiadomić Recepcję o wystąpieniu uszkodzenia niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

Za palenie w pokoju jest nakładana kara w wysokości 1000PLN

Przepraszamy ale obiekt nie przyjmuje gości ze zwierzętami.

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju. Wyjątek stanowią ładowarki do telefonów, tabletów oraz laptopów.

Pomimo zabezpieczonego terenu obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub kradzież samochodu pozostawionego na terenie parkingu.

 

Po dokonaniu rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości równowartości 2 dób hotelowych. W tytule przelewu prosimy podać Państwa nazwisko, numer rezerwacji lub termin pobytu.

 

Konto: Magdalena Halama 82-300 Elbląg ul. Hetmańska

Realizujemy Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pn.: "Niwelowanie skutków epidemii COVID-19 w Przedsiębiorstwie Handlowym Halama Magdalena poprzez wykonanie zabudowy i zadaszenia tarasu, jego wyposażenie oraz budowę placu zabaw", o wartości 274 184,76 PLN i dofinansowaniu ze środków UE w wysokości 239 171,70 PLN . Celem realizacji projektu jest rozwój przedsiębiorstwa oraz wzrost bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego jego klientów oraz pracowników.

Realizujemy Projekt dofinansowany ze środków EFMR w ramach Programu "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 pn.: „Utworzenie całorocznego produktu turystycznego w Przedsiębiorstwie Handlowym Halama Magdalena poprzez wykonanie robót wykończeniowych w obiekcie noclegowym oraz utworzenie sali do zajęć jogi”, w ramach którego zostaną utworzone 2 nowe miejsca pracy.