Nasze pokoje

Dwuosobowy Deluxe

Pokój dwuosobowy o powierzchni 15 m² z balkonem, wyposażony jest w czajnik elektryczny oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

więcej
Pokój rodzinny typu Standard

Pokój rodzinny zlokalizowany na parterze o powierzchni 23m² z częścią wypoczynkową, wyposażony w zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz czajnik elektryczny.

więcej
Pokój rodzinny typu Deluxe

Pokój rodzinny o powierzchni 23m² z widokiem na morze i balkonem, wyposażony w zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz czajnik elektryczny.

więcej

Realizujemy Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pn.: "Niwelowanie skutków epidemii COVID-19 w Przedsiębiorstwie Handlowym Halama Magdalena poprzez wykonanie zabudowy i zadaszenia tarasu, jego wyposażenie oraz budowę placu zabaw", o wartości 274 184,76 PLN i dofinansowaniu ze środków UE w wysokości 239 171,70 PLN . Celem realizacji projektu jest rozwój przedsiębiorstwa oraz wzrost bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego jego klientów oraz pracowników.

Realizujemy Projekt dofinansowany ze środków EFMR w ramach Programu "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 pn.: „Utworzenie całorocznego produktu turystycznego w Przedsiębiorstwie Handlowym Halama Magdalena poprzez wykonanie robót wykończeniowych w obiekcie noclegowym oraz utworzenie sali do zajęć jogi”, w ramach którego zostaną utworzone 2 nowe miejsca pracy.