Dlaczego Natura Mierzei 30?

Nasz obiekt położony jest na skraju lasu, tuż przy plaży numer 30 (stąd nazwa hotelu). Został oddany do użytku w 2019 r, więc wszystko jest całkiem nowe. Naszym głównym atutem jest wysoki standard pokoi oraz lokalizacja. Gościom oferujemy komfortowe, wygodnie urządzone pokoje (w każdym znajduje się piękna, w pełni wyposażona łazienka). W pobliżu obiektu znajduje się trasa rowerowa stanowiąca połączenie z centrum Krynicy Morskiej. Oferujemy usługę Bed&Breakfast, czyli codziennie zapraszamy każdego z gości na gorącą kawę i pyszne śniadanie. W hotelu znajduje się wspólny salon. Zatrudniamy profesjonalny, życzliwy personel. Specjalizujemy się w wypoczynku rodzin i par.

Opinie gości

Realizujemy Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pn.: "Niwelowanie skutków epidemii COVID-19 w Przedsiębiorstwie Handlowym Halama Magdalena poprzez wykonanie zabudowy i zadaszenia tarasu, jego wyposażenie oraz budowę placu zabaw", o wartości 274 184,76 PLN i dofinansowaniu ze środków UE w wysokości 239 171,70 PLN . Celem realizacji projektu jest rozwój przedsiębiorstwa oraz wzrost bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego jego klientów oraz pracowników.

Realizujemy Projekt dofinansowany ze środków EFMR w ramach Programu "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 pn.: „Utworzenie całorocznego produktu turystycznego w Przedsiębiorstwie Handlowym Halama Magdalena poprzez wykonanie robót wykończeniowych w obiekcie noclegowym oraz utworzenie sali do zajęć jogi”, w ramach którego zostaną utworzone 2 nowe miejsca pracy.